Care of
På careofcrm.com använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.
Karriär

Precis som med Cirrus så slutar du aldrig att utvecklas om du jobbar hos oss.

Let’s get started!

Kom och jobba med oss.

Det absolut viktigaste ett företag har är sina anställda. Och det har vi tagit fasta på rejält. Hos oss får du möjlighet att växa och precis som med Cirrus är vårt mål att du aldrig ska sluta utvecklas. Vi på Care of är ett glatt gäng och vi söker ständigt efter nya förmågor som kan följa med på vår resa.

Henrik Anängen

Technical Coordinator
henrik.a@careofcrm.com
010-410 56 53

Frida Bredberg

Sales Representative
frida.b@careofcrm.com
010-410 56 56

Jesper Gustavsson

Managing Director
jesper.g@careofcrm.com
010-410 56 51

Ida Gustavsson

Human Resources
ida.g@careofcrm.com
010-410 56 52

Dennis Mark Hammar

System Developer
dennis.m@careofcrm.com
010-410 56 50

Kim Häggström

Project leader/Educator
kim.h@careofcrm.com
010-410 56 54

Henrik Larsson

Sales Representative
henrik.l@careofcrm.com
010-410 56 57

Nicklas Larsson

System Developer
nicklas.l@careofcrm.com
010-410 56 50

Daniel Martinsson

Project Leader/Educator
daniel.m@careofrcrm.com
010-410 56 58

Jennifer Meidell

Customer Success
jennifer.m@careofcrm.com
010-410 56 62

David Gagner

Sales Manager New Business
david.gagner@careofcrm.com
010-410 56 63

Pelle Ulvegrip

System Developer
pelle.u@careofcrm.com
010-410 56 50

Anders Widelius

Sales Manager
anders.w@careofcrm.com
010-410 56 55

Patrik Friberg

Sales Representative
patrik.friberg@careofcrm.com
010-410 56 64

Det är minst lika roligt att utvecklas själv som att få se sina kollegor växa och få nya roller. Hos oss på Care of är allt möjligt och alla vill åt samma håll: uppåt framåt.

Ida Gustavsson, Human Resources

Vi har ett gemensamt och genuint intresse för vår vardag - att göra skillnad för våra kunder och för oss själva. Vi är ett team som andas flexibilitet, tillgänglighet och kreativitet.

Jesper Gustavsson, Managing Director

För mig som anställd lämnas alltid utrymme att vara fri i min roll, att utvecklas och vara kreativ. Och det älskar jag! Men det absolut bästa med Care of är alla medarbetares engagemang.

Karriär

Just nu letar vi efter;

Kundforum